O mnie - ANGELS WAY Pracownia Witraży Małgorzata Kubica

Strona główna / O mnie - ANGELS WAY Pracownia Witraży Małgorzata Kubica
[MPBOX id=760]

MK to ja, czyli Małgorzata Kubica. Zawodowo witrażysta od ponad 20-stu lat. Życiowo pielgrzym, choć właśnie zapuszczam korzenie. W drodze było mi dane doświadczyć opieki Aniołów, których Królową jest Maryja.  Ona właśnie jest moim odkryciem i pasją od ponad dwóch lat. Mam to szczęście, że mogę duchowe zainteresowania łączyć z pracą. Ponieważ wolę nie przesłaniać sobą prac i przesłania jakie niosą, dlatego teraz proszę poczytać o nich:

Rozwój człowieka związany jest z umiejętnością stawiania pytań oraz znajdowania na nie odpowiedzi. Pytanie dotyczące naszych potrzeb, pragnień, by odnaleźć szczęście i sens życia, doprowadziło do zaprojektowania kolekcji aniołów witrażowych. Odnajdziemy wśród nich Anioła Szczęśliwej Rodziny, Pięknej Miłości, Pokoju Serca, Niespodziewanej Łaski, Bożego Błogosławieństwa oraz wiele innych. Każdy z nich niesie przesłanie zaczerpnięte z Ewangelii i wskazuje na obecność Chrystusa, ukierunkowuje spojrzenie w stronę Boga.

Prace powstają w szczególnej atmosferze. Łącząc pracę z modlitwą doświadczamy błogosławieństwa i szczególnej opieki Bożej Opatrzności.

Posyłając te Anioły do Państwa domów, wierzę, że w ten sposób można dzielić się tym darem Bożej Łaski.

Anioł Szczęśliwej Rodziny może być prezentem na ślub, rocznice lub jako podarunek dla rodziny, która właśnie wprowadza się do nowego mieszkania. Anioł Pięknej Miłości może ubogacić i wskazać właściwy kierunek osobom zakochanym, a dla Młodej Pary będzie niezapomnianym dodatkiem do prezentu ślubnego. Anioł, który Zwiastuje Radość będzie pocieszeniem dla osób, które mają problemy zdrowotne. Dla osób cierpiących, wsparciem w trudnych chwilach może być Anioł Pokoju Serca.

Anioł Właściwej Drogi dedykowany jest tym wszystkim, którzy stoją przed wyborem nowej drogi życiowej, zmieniają miejsce zamieszkania, szkołę, pracę… Anioł Bożego Błogosławieństwa niesie moc najlepszych życzeń prosto z kart Pisma Świętego. Anioł Niespodziewanej Łaski przyjdzie z pomocą ufającym, a Anioł Nadziei  ugruntuje właściwe podejście do życia, wskaże sens oraz jego niewyczerpane źródło.

Zapraszam również do zapoznania się z Aniołem, który raduje się razem z Tobą. Do Aniołów dołączone są opisy z przesłaniem  jakie niosą.

Zapraszam!