Dlaczego tyle promocji? - ANGELS WAY Pracownia Witraży Małgorzata Kubica

Strona główna / Dlaczego tyle promocji? - ANGELS WAY Pracownia Witraży Małgorzata Kubica
[MPBOX id=760]

Odpowiedz krótka: ponieważ otrzymałam pomoc z „tarczy antykryzysowej”. Środki finansowe mogę przeznaczyć na zakup materiałów potrzebnych do produkcji. Obniżając ceny, dzielę się tym dobrem z Wami.

Odpowiedz rozbudowana: opowiem o doświadczeniu Bożej Opatrzności.

W 2016 roku po raz pierwszy mogłam uczestniczyć jako wystawca w Sacroexpo w Kielcach, w Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.

SACROEXPO  2016

Wystawiłam prace, które powstawały wiele lat- nad pierwszymi projektami pracowałam już w 2007 roku. Każdy element był przemyślany i dopracowany. Szkło odpowiednio dobrane itd… Oczekiwałam, że to będzie dobry start w rozwój pracowni, tymczasem wydarzył się krach… Do mojego stoiska podeszła osoba, która mi powiedziała, że huta szkła z USA, skąd pochodziło szkło w moich pracach, ogłosiła upadłość

Pamiętam, jak to wtedy zabolało. Niewiadoma, co dalej? Kolejna osoba przyniosła nadzieję – była to Siostra Józefitka.

Powiedziała mi, żebym jak biblijny Józef z Egiptu, zrobiła zapasy szkła. I tak uczyniłam. To pozwoliło mi przetrwać, aż do czasów pandemii… Zapasy się kończą, ale znowu nie ma paniki, ponieważ mogę spokojnie uzupełnić materiał do produkcji, dzięki projektowi „tarczy antykryzysowej”. Co będzie dalej? Będzie to, co Boża Opatrzność planuje…Niepewność uczy zaufania Bogu.

SACROEXPO 2016